UAB „Dovyra“ montuoja įvairias šilumos siurblių sistemas: oras-oras, oras-vanduo, oras-gruntas. Kompetentingi įmonėje dirbantys specialistai padės išsirinkti kiekvieno kliento poreikius atitinkančius šilumos siurblius. 

Šilumos siurblių sistemos: 

  • Oras-oras. Šilumos siurbliai oras-oras yra praktiškas ir sumanus pasirinkimas tiek įrengiant naujus namus, tiek renovuojant senus. Vienas svarbiausių šių siurblių privalumų yra ekonomiškas ir efektyvus patalpų šildymas (o taip pat ir šaldymas), oro valymas. Kitas privalumas, kuriuo pasižymi šie siurbliai – montavimas yra greitas ir paprastas. Oras-oras šilumos siurblių sistemos yra lengvai suderinamos su bet kuria kita šildymo sistema, montavimą patikėjus profesionalams, jis bus greitas ir paprastas. 
  • Oras-vanduo. Tokie siurbliai efektyviausiai veikia, kai skirtumas tarp lauko ir vidaus temperatūros nėra itin didelis, o gyvenant mūsų klimato juostoje tokia situacija susidaro gana dažnai. Energijos šaltinis – lauko oras, kuris panaudojamas namų šildymui ir karto vandens ruošimui. Šilumos siurblys efektyviai taupo energiją ir prie tokios žemos temperatūros, kaip     -25 ºC. Vėsinimo funkcija užtikrina malonų namų mikroklimatą karščiausiu sezono metu. Praktiškas ir paprastas montavimas šių siurblių įrengimui nereikalauja daugybės sudėtingų papildomų darbų. Tokių šilumos siurblių montavimas yra derinamas su išmaniais sprendimais, todėl nereikės prižiūrėti, kaip siurblys veikia. Jis automatiškai įkais ir atvės reguliuodamas patalpos temperatūrą pagal nustatymus.
  • Gruntas-oras. 
This website uses cookies and asks your personal data to enhance your browsing experience. We are committed to protecting your privacy and ensuring your data is handled in compliance with the General Data Protection Regulation (GDPR).