UAB „Dovyra“ įkurta 1995 m. Tai privataus kapitalo bendrovė, dirbanti su Latvijos, Lenkijos, Suomijos, Danijos, Vokietijos bei kitų šalių gamintojais ir aktyviai plečianti savo veiklą ir bendradarbiavimą su Lietuvos įmonėmis. 

Bendrovės pagrindinis ofisas yra Šiauliuose, taip pat įsteigta atstovybė Kaune. 

Įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos, puikiai savo darbą išmanantys specialistai, kurie operatyviai reaguoja į kliento poreikius bei pateikia kliento lūkesčius tenkinančius sprendimus.

UAB „Dovyra“ šiuo metu Jums gali pasiūlyti platų asortimentą medžiagų skirtų inžinerinių tinklų statybai:

Pramoniniu būdu izoliuoti plieniniai ir plastikiniai vamzdžiai šilumos tinklams, pramonei. Šiuo metu tiekiame Latvijos ir Lenkijos produkciją. Visa pramoniniu būdu izoliuota produkcija yra sertifikuota bei atitinka LST EN 253:2019 reikalavimus. Tiekiama produkcija turi EHP1, EN253, EN 448, EN 488, EN 489 sertifikaciją.

Uždaromoji armatūra šilumos, vandentiekio, dujotiekio sistemoms. Bendradarbiaujame su BROEN, VEXVE ir LD produkcijos gamintojais ir atstovais, kurie gamina ir tiekia rutulines, pleištines ir „drugelio“ tipo sklendes. Tiek uždaromąsias, tiek balansuojančias sklendes sėkmingai galima naudoti energetikos sektoriuje, įvairios paskirties šilumos tinklų, naftos produktų, suspausto oro, gamtinių, suskystintų ir biodujų vamzdynuose, taip pat technologinių procesų nerūdijančio plieno vamzdynuose.

– PE 100 RC vamzdžiai vandentiekiui, nuotiekoms, dujotiekiui. UAB „Dovyra“ atstovaujamos įmonės asortimente yra platus PE100 ir PE100RC produkcijos pasirinkimas. Visa produkcija gaminama pagal EN 12201, EN 1555, PAS 1075 tipas 1,2,3.

– Statyboms reikalingos medžiagos. Galime Jums pasiūlyti platų ir įvairų asortimentą statybinių medžiagų, apimantį visus statybinius mišinius, cementą, statybinius blokelius, plytas, šiltinimo, lauko ir vidaus apdailos medžiagas taip pat plieninės stogų, sienų dangos, šulinių rentiniai, gerbūvio gaminiai bei kiti betoniniai gaminiai. Sėkmingam objekto darbų įvykdymui bei jo užbaigimui siūlome pilną santechnikos ir fasoninių dalių (aklės, perėjimai, trišakiai, alkūnės) operatyvų tiekimą. Atsižvelgiant į tai, kad didžioji dauguma Lietuvoje pirmaujančias pozicijas užimančių atskirų prekių grupių tiekėjų gali pasiūlyti tik siaurą asortimentą savo produkcijos, mes drąsiai galime teigti, kad mūsų valdomas platus asortimentas ir savalaikė informacija yra kokybiška, pastoviai atnaujinta ir su labai konkurencingomis kainomis.

Metalas ir metalo gaminiai. Galime pasiūlyti įvairių markių ir rūšių juoduosius metalus (apvalūs ir profiliniai vamzdžiai, strypai, lakštai, kampai, sijos, loviai, statybinė armatūra), spalvotus metalus (strypai, lakštai, bronzinės įvorės), nerūdijantį plieną (strypai, vamzdžiai, lakštai) cinkuotą, dažytą skardą (rulonais, lapais, profiliuotą). Siūlome platų metalo produkcijos asortimentą, pagamintą ES metalurgijos gamyklose. Turime galimybes komplektuoti užsakymus iš produkcijos, esančios mūsų sandėlyje, o nesančias sandėlyje, galime patiekti per trumpiausią galimą terminą. Visą metalo produkciją galime paruošti Jums reikalingais ilgiais ir matmenimis, bei pristatyti į bet kurią Lietuvos vietą.

UAB „Dovyra“ tikslas iš vienų rankų pateikti klientui kuo didesni spektrą produkcijos reikalingos sėkmingam projekto įgyvendinimui.